KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14476350
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad landskap landskap med hus landskapsmotiv landskapsmåleri teckning tusch vattenfärg
-
2103 Kolteckning
Anna Ödman (1876-1960), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:09
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad landskap landskap med hus landskapsmotiv landskapsmåleri teckning tusch vattenfärg
-
2103 Kolteckning
Anna Ödman (1876-1960), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:09